Poplatky za převod

Poplatky ze převod přes TransferWise

Jedním ze základních pilířů společnosti TransferWise je transparentnost ke zákazníkovi - férový přístup.
To znamená, že TransferWise klientovi ještě před transferem oznámí jaké budou popaltky a neúčtuje si žádné skryté poplatky.

Služba TransferWise si při drtivé většině evropských měn účtuje standardní poplatek pouze 0,5% (výjimečně 0,7%). Při exotických měnách se většinou platí vyšší poplatek (0,7%, 1% a více) z převáděné částky. Poplatek je stržen před tím než dojde ke konverzi měny.

TransferWise poplatky za převod peněz

Přehledný a kompletní ceník najdete na stránce TransferWise (KLIK).

transferwise poplatek poplatky výše

V levém sloupci vyberete měnu ze které odesíláte peníze a v pravém sloupci vyberete měnu do které posíláte peníze. Dole se vám pak zobrazí poplatek za daný převod.

poplatek transferwise poplatky

Pokud chceme například poslat peníze z Česka (CZK) na Slovensko (EUR) vidíme, že poplatek při částce do 6000 CZK je pouze 42 CZK. Při částce nad 6000 CZK se platí 0,7% poplatek z částky, kterou odesíláme (např. 70 CZK za 10 000 CZK). Žádné jiné poplatky TransferWise neúčtuje. Stejným způsobem si umíme prohlédnout všechny měny a poplatky za daný převod.

Zobrazený ceník poplatků TransferWise má pouze informativní charakter a může se kdykoliv změnit. Aktuální ceník je dostupný na stránce TransferWise ZDE.

  >> Následující článek: Je TransferWise bezpečný?